مشکل sleep یا روشن نشدن لپ تاپ سرفیس

مشکل sleep یا روشن نشدن لپ تاپ سرفیس خود را با دنبال کردن مقاله زیر برطرف کنید

هر گونه لوازم جانبی غیر ضروری مانند درایوهای USB، کارت های SD، صفحه کلید USB و صفحه نمایش های خارجی را قطع کنید. اگر از داک Surface یا ایستگاه باراندازی استفاده می کنید، در ابتدا اتصال را قطع کنید و از منبع تغذیه ای که به همراه Surface خریداری کرده اید، استفاده کنید.

لوازم جانبی USB و دستگاه های ذخیره سازی گاهی اوقات می توانند بر توانایی روشن شدن دستگاه تاثیر بگذارند. اگر پس از جدا کردن لوازم جانبی، Surface روشن شد،مشکل از این لوازم جانبی می تواند باشد. برای اطمینان Surface خود را دوباره راه اندازی کنید.

راه حل ۱: منبع تغذیه را وصل کنید

منبع تغذیه را به Surface خود متصل کنید و آن را روشن کنید. اگر چراغ روشن نشد و یا به صورت چشمک زن بود، ممکن است مشکل از منبع تغذیه باشد.

اگر شارژ باتری کم است، هنگامی که دکمه روشن / خاموش را فشار می دهید، ممکن است نماد باتری را روی صفحه  ببینید. Surface خود را برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه شارژ کنید تا مطمئن شوید که باتری توانایی کافی برای راه اندازی Windows را دارد.

پس از اینکه منبع تغذیه متصل شد و مطمئن شدید که کار می کند، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا Surface خود را روشن کنید. اگر لپ تاپتان روشن می شود، اما ویندوز شروع به کار نمی کند، به راحتی میتوانید لپ تاپ خود را به تعمیرات لپ تاپ سرفیس تماس بگیرید و درخواست خدمات کنید.

منبع: مشکل sleep یا روشن نشدن لپ تاپ سرفیس

استفاده از مطالب وب سایت تعمیر لپ تاپ فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به ویرا تعمیر می‌باشد.